Kategorite


Teknik Elektricist

LOGO EUROPIXEL 3 small 300x300

Kazniku Company

thumbnail 17742550 1947560885475109 922410609 n 

 Kazniku – Material Elektrik

Kompania Kazniku gjendet ne lagjen Arbana, km 2 Prizren – Gjakove, me nje pervoje disa vjeçare kompania jone gjithmone ka sherbyer ne sektorin elektro instalues.
Me zgjerimin e kapaciteteve tona dhe sherimeve tani kemi hapur dhe piken tone moderne te shitjes per materiale elektrike me shumice dhe pakice.
Tek ne mund te gjeni material ndriques led, vita, v-tac, llustera lled, poça led, panel ate ndryshme led, po ashtu dhe reflektora.
Kabllo elektrike, negation, proton, kabllo tokesore dhe te gjitha llojet tjera te kabllove italiane.
Kazniku kujdeset per montimin e te gjitha punimeve te sektorit elektrik me ekipe profesionale.

 

Mob:+377 (0) 44 339-848       

Rr. Ismail Kryeziu (Lagja Arbana)

20000 Prizren-Kosove

 

Ndriqoni ambientin tuaj...